Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Памучна Завеса Карирано Печатење Широка Тркачка Шаховска Табла Црно-Бело

Памучна Завеса Карирано Печатење Широка Тркачка Шаховска Табла Црно-Бело

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Лесна памучна ткаенина со печатење зашиена во декоративна завеса на прозорецот. Необложената завеса овозможува природна светлина да тече низ неа. Секој панел е широк 58 инчи со џеб од 4 инчи за прачка за завеси. Достапни се сопствени големини. Памучна Завеса Кариран Печатење 58 Инчен Широк Тркачки Автомобил 1 Инчен Шаховска Табла Црно-Бело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.