Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Призмаколор Премиер Двоен Крај Уметнички Маркер, Четка-Парична Казна, Ултрамарин Светлина

Призмаколор Премиер Двоен Крај Уметнички Маркер, Четка-Парична Казна, Ултрамарин Светлина

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Маркерот на овој постојан уметник содржи два различни стилски совети - фини и четки-кои ви даваат флексибилност и разноврсност при креирањето. Одликувајќи се со напредна формулација на мастило базирана на алкохол и боја и единствен извор на мастило, двојноста на четката и фините совети обезбедуваат конзистентност на бојата и повеќе варијации на линијата во еден маркер?совршен за мода, дизајн и хоби апликации. Постојано мастило на база на алкохол. Низок мирис. Мастилото нема да крвари.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.