Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Жените Плетени Кошули Лабава Копче надолу Кошула Женитеumn И Зима Штанд Јака Долги Ракави Кошула Жакард Волна Топка Повик Лабава Јакна Вар Кошула Жени

Жените Плетени Кошули Лабава Копче надолу Кошула Женитеumn И Зима Штанд Јака Долги Ракави Кошула Жакард Волна Топка Повик Лабава

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски stand и зима стојат јака долги ракави кошула жакард волна топката повик лабава јакна. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 250гр. големина На Пакетот : 30х30х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Женски Симпатични Кошули Со Копчиња Текстуални Кошули За Жени Женски Дечко Кошула За Спиење Дамски Маици Кратки Ракави Училишни Маици за Женска Табела : . Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 55,5 см/21,85" Должина : 65см/25,59"Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 56,5 см/22,24" Должина : 66см/25,98"Големина : Л биста : 106см/41,73" рамо : 42см/16,54" ракав : 57,5 см/22,64" должина : 67см/26,38"големина : Xl Биста : 110см/43,31" Рамо : 43см/16,93" ракав : 58,5 см/23,03" должина : 68см/26,77"големина : xxl Биста : 114cm/44.88" рамо : 44cm/17.32" Ракав : 59.5 cm/23.43" должина : 69cm/27.17" 3/4 Разгорени бел ракав надвор од рамото блузите Се Погодни за целата сезона,без оглед на пролетта,летото,есента,Зимата.Можете Да Го Носите Цела Година За Да Се Комбинирате Со Шорцеви, Фармерки Или Панталони Итн. Лабави Маици, Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата За Мерење пред Да Го Ставите Предметот. ®Прилика : Блузи Со Кратки Ракави За Жени Погодни За Секојдневно, Секојдневно Носење, Домашна Облека, Салон. Женските Блузи И Блузи Се Вклопуваат За Сите, Дизајнот На Лабавиот Раб На Туниката, Може Да Биде Како Врв На Јазол За Врзување, Може Да Се Удвои Како Врв За Мајчинство. Е Многу Погоден За Пролетните И Летните Сезони, Облечете Го Овој Врв Во Оваа Прекрасна Сезона, Правејќи Ве Удобни И Убави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.