Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ступел Индустрии Еднорог Летен Базен Плови Глам Модна Шема Графичка Уметност Уметност Со Сива Рамка Уметнички Принт Ѕид Уметност, Дизајн Од Зивеи Ли

Ступел Индустрии Еднорог Летен Базен Плови Глам Модна Шема Графичка Уметност Уметност Со Сива Рамка Уметнички Принт Ѕид Уметност,

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 12 х 1.5 х 12 Врамени. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Вода, Базен, Лето, Еднорог, Глам, Мода. Дизајн Од Зивеи Ли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.