Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Змеј Топката З-Пиколо Ѕид Постер, 22.375 34

Змеј Топката З-Пиколо Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Тренд Меѓународен Змеј Топката З - Пиколо Ѕид Постер се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Тие прават одлични подароци за сите возрасти и се одличен начин да ја претворат секоја просторија во возбудливо уметничко дело или да ги оживеат омилените ликови! Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.