Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
За Крајслер Колт 1993 - Синкаво-Црвена Металик R Qt База & 2k Јасно

За Крајслер Колт 1993 - Синкаво-Црвена Металик R Qt База & 2k Јасно

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, оригиналната формула ОЕ и, квалитетни нијанси и врзива, за да ја направите вашата боја. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи еден литар боја на база на уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • Еден литар основна боја на палто базирана на Уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • По намалување на бојата за прскање тест на затворен спреј картичка за да се потврди боја натпревар и техника пред аплицирање . * Вклучени упатства За Крајслер • Колт. 1993;1994;1995. Р25. Синкаво-Црвена Металик. Еден Квартен Основен Слој и Еден Квартен Проѕирен Слој. Произведено во САД. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.