Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Плоштад кихлер Бикон 12 Лесен Стар Бронзен Надворешен Ѕид Со Чисто Зачукувано Стакло

Плоштад кихлер Бикон 12 Лесен Стар Бронзен Надворешен Ѕид Со Чисто Зачукувано Стакло

DEN 1151.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Подобрете ја визуелната привлечност на вашиот простор Со Плоштадот Кихлер Бикон 12 инчи. 1-Светло Старо Бронзено Надворешно Ѕидно Светло. Неговиот елегантен дизајн црпи инспирација од класичната занаетчиска архитектура. Ова надворешно ѕидно светло се одликува со проѕирен зачукуван стаклен дифузер кој обезбедува светло, амбиентално осветлување. Изработен е ОД ЕПММ кој се спротивставува на груби елементи како ШТО се УВ зраци и спрејови со солена вода, обезбедувајќи минимизирано одржување. РАМКАТА ЕПММ обезбедува голема поддршка и стабилност. Користи една сијалица А19 Со блескаво средна основа од 75 Вати (не е вклучена). ЕТЛ оценет за безбедна употреба на влажни локации. Чистите дифузери со зачукувано стакло даваат светол сјај на вашиот простор. Доаѓа со основна задна плоча за безбедна инсталација. Се одликува со елегантна стара бронзена завршница. Помага да се нагласи визуелната привлечност на вашиот простор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.