Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Баккунре Обликувана Облека За Жени Контрола На Стомакот Компресија На Вратот Ками Стомак И Контрола На Половината Облека За Тело Камизола За Жени Долна Облека Бес?

Баккунре Обликувана Облека За Жени Контрола На Стомакот Компресија На Вратот Ками Стомак И Контрола На Половината Облека За

DEN 735.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритетдраг Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,544 инчи големина : С Биста : 29-32 "Половината : 24-28 " Колк : 32-36". Големина : М Биста : 32-35 "Половината : 28-31 " Колк : 36-39". Големина : Л Биста : 35,5-37,5 "Половината : 31,5-33,5 " Колк : 39,5-41,5". Големина : XL Биста : 38-40 "Половината : 34-36 " Колкот : 42-44". Големина : XXL Биста : 40,5-44 "Половината : 36,5-40,5 " Колк : 44,5-47,5". Големина : ХХХЛ Биста : 44-47" Половината : 41-43" Колк : 48-50, 5" Спортски Градници За Жени Градници За Жени Спортски Градник Леплив Градник Градник Без Прерамки Спортски Градници Без Грб Градник За Градник За Жени Без Долна Жица Гаќи За Жени Гаќички Женски Гаќи Облека За Жени Контрола На Стомакот Пижами За Жени Комплет Секси Комбинезони За Долна Облека За Жени Женски Долна Облека Долна Облека дводелна ДОЛНА ОБЛЕКА Женски Свилени Пижами За Женска Женска Долна Облека, Врвен Корсет За Облека За Спиење И Салон. Лажичка Компресија На Вратот Ками Стомак И Контрола На Половината Облека За Тело Камизола За Женска Долна Облека Беспрекорни Женски Корсет карактеристики : БЕСПРЕКОРНА ОБЛЕКА : најлон-спандекс материјалот ви дава поддршка што ќе ги изедначи вашите облини. Оваа Ками без напор ќе го контролира вашиот стомак, грбот и половината. Нема повеќе врвови за мафини и љубовни рачки. Влезете во ова и изгледајте најдобро за неколку секунди!Прилагодливи ремени за откопување на неограничена удобност и вклопување.Совршен дизајн за сликање-совршен доволно удобен за носење цел ден.. и цела ноќ, ако сакате!СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА : Проверете ја табелата со големини за најдобро вклопување. Ако помеѓу големини изберете поголема големина за порелаксирано вклопување, изберете помала големина за повеќе прилепување. УДОБНО И ИЗДРЖЛИВО : Направено од 90% Најлон и 10% Спандекс, ова Е Ками направено да се носи секој ден во неделата. Постои прилагодлив ремен за да одговара на секоја должина и тип на телото и не откопувајте во вашата кожа. Тоа им дава на градите дополнителен лифт што можете да го носите со или без градник.Зошто ќе ви се допадне!Избришете ги врвовите на мафините и љубовните рачки 360° контроли на стомакот и поддршка На Градите дизајнирани за жени од секој тип на тело висококвалитетни непроѕирни ткаенини секојдневни контроли без да ја жртвувате удобноста чувствувајте се и изгледајте неверојатно за неколку секунди.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.