Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хадсон Бебе Новороденче И Мало Дете Фау Шарлинг Шапка И Ракавица Во Собата 2 парчиња, Момче Крем, 6 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче И Мало Дете Фау Шарлинг Шапка И Ракавица Во Собата 2 парчиња, Момче Крем, 6 Месеци

DEN 175.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Хадсон Бебе Пријатна Вештачка Шапка И Комплет За Ракавици се најслаткиот комплет за одржување на вашето бебе топло и пријатно во постудените месеци. Изработено од супер мека вештачка ткаенина за стрижење, вашето бебе нема да сака да ја извлече оваа! Симпатична мечка уши или лак, вашето бебе ќе остане топло, удобно и ќе изгледа во тренд! Нашите белезници имаат памучна обвивка одвнатре, така што прстите нема да бидат фатени во мека ткаенина!. Хадсон Бебе Новороденче И Мало Дете Унисекс Вештачка Шарлинг Шапка И Комплет За Ракавици 2 парчиња, Кремот За Момчиња е одличен комплет за бебиња за вашето малечко. Комплетот вклучува шапка и чизми за вештачко стрижење. Оптимално за студено време. Координирање на вештачка шарлинг шапка и чизми. Машина За Перење. Достапен, висококвалитетен сет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.