Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Wizkids Wardlings Насликани RPG Фигури: Дух И Дух

Wizkids Wardlings Насликани RPG Фигури: Дух И Дух

DEN 150.72
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Чуварите се претходно насликани минијатури за семејства и гејмери од која било возраст кои се млади во срцето и подготвени да се качат со овие млади стилизирани авантуристи. Новите авантуристи кои се дел од производната линија Чувари имаат магична способност да ги видат своите животински придружници, чија особина се способни само децата. Овие авантуристи, исто така, ги стекнуваат своите моќи и способности на млада возраст, овозможувајќи им да ги победат злите суштества во нивниот свет. Нивните моќи, сепак, се минливи. Како што растат децата, тие почнуваат да ги губат своите моќи со текот на времето. Кога ќе влезат во зрелоста, повеќето забораваат дека некогаш авантурирале на прво место, бидејќи секојдневните обврски се одржуваат. Овој бран вклучува за прв пат фантастични суштества и страшни чудовишта во универзумот На Чувари. Сите доаѓаат однапред насликани и целосно собрани и ќе бидат прекрасен додаток на линијата За Чување. Овој пакет вклучува еден женски Дух и еден машки Дух. Бројките доаѓаат претходно насликани и собрани. Пакување со иста големина/форма како Визкидс необоена линија (истиот фактор на форма). Некои минијатури вклучуваат проѕирни делови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.