Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ултра 235Б маверик 8х165. +10ет Сјај Црн Дијамант Сече Јасно Палто Тркало Одговара изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 1994-ДОЏ РАМ 2500

Ултра 235Б маверик 8х165. +10ет Сјај Црн Дијамант Сече Јасно Палто Тркало Одговара изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 1994-ДОЏ

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ултра 235Б Маверик 16х8 8х165,1 +10ет Сјај Црн Дијамант Пресечено Проѕирно Тркало На Палтото Ултра 235Б Маверик 16х8 8х165,1 +10ет Сјај Црн Дијамант Пресечено Проѕирно Тркало На Палтото Се Вклопува Изберете : 1999-2010 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 1994-2002 ДОЏ РАМ 2500 1989-2010 гмц СИЕРА 1997-2023 шевролет експрес г2500 1997-2000,2002, 2004-2023 шевролет експрес г3500 2000-2011 Гмц Јукон хл 1988-2000 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 2001 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС КАТАВЕЈ 1996-2023 гмц Савана 2000 Гмц јукон 1999-2007 Гмц Нова Сиера 1985-1999 Форд ЕКОНОЛИН 1980.1997 форд ф250 1981-2011, 2013 шевролет приградски 1983-1993 ДОЏ В-СЕРИЈА 1988.1992.1999-2003 ДОЏ РАМ ВАН 1987,1989-1991,1993-1999,2002 ДОЏ РАМ ВАГОН 1986 ШЕВРОЛЕТ Д30 1982-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц30 1987-1988 ШЕВРОЛЕТ Р30 1991-1996 ШЕВРОЛЕТ Г30 1980,1982-1983,1985-1986 ШЕВРОЛЕТ К20 1983-1993 ДОЏ Д-СЕРИЈА 1980-1986 ШЕВРОЛЕТ Ц20 1989-1991 ШЕВРОЛЕТ Р3500 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.