Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Inktastic Мојот Прв Ден Свети Патрик Со Шамроки Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Лигавче

Inktastic Мојот Прв Ден Свети Патрик Со Шамроки Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Лигавче

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Денот На Свети Патрик е полн со забава и пријателство. Одбележете го првиот на вашето дете Со Мојот Прв ден На Свети Патрик Со Шамроки Бебешка Лигавче, совршена за новороденчиња и бебиња кои ќе го слават својот прв ден на Свети Пети. Нашата Бебешка Лигавче е оценета со висока погодност и издржливост и со различни модерни бои, вашето бебе може да биде тренди. Измешајте и совпаѓајте со секоја облека. 100% памук прстен откачи чешлани хедер бои се памук-поли. Ширина 7,75", Должина 11,75 " Бебешка Лигавче. Inktastic Мојот Прв Ден Свети Патрик Со Shamrocks Бебе Биб Унисекс Розова И Црна Една Големина. Прославете го првиот Ден На вашето новороденче Свети Патрик со овој симпатичен мој прв дизајн на Денот На Свети Патрик, со зелени букви и детелини. Нашите лигавчиња се чешлан памук со прстен. Засилен со затворање на кука и јамка. Создаден само со најдобрите и најмеките материјали што му овозможуваат на малиот да остане чист и удобен. Печатени со најдобра директна технологија за печатење облека користејќи САМО еколошко мастило, создавајќи безбедна и удобна лигавче. Нашите лигавчиња се излечени од топлина, така што лигавчињата можат да се мијат безброј пати и да не покажуваат избледување, пукање или губење на бојата. Inktastic, е семеен бизнис кој ги печати сите производи во САД со гордост и интегритет обезбедувајќи најдобро искуство на клиентите од почеток до крај. патрик детски 1-ви патрикс свети симпатична дете шамрок четири лист детелина подарок новороденче облека новороденче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.