Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лорел Бурч Козметички Кеси 3 Пкг-Кучиња И Кучиња

Лорел Бурч Козметички Кеси 3 Пкг-Кучиња И Кучиња

DEN 322.72
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Лорел БУРЧ-Комплет Козметички Кеси Од Три : Куче 5х9 и 6-1/2х10 Инчи. Увезени. Лорел БУРЧ-Козметичка Торба Сет Од Три : Куче И Кучиња. Брилијантните нијанси и прекрасните модели на овие внимателно дизајнирани торби им се допаѓаат на сите. Тие се уметнички и корисни во исто време!. Овој пакет содржи три кеси со патент кои се движат од големини 4-1/2х7-1/2, 5х9 и 6-1/2х10 инчи. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.