Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Летни Панталони Заштеда

Летни Панталони Заштеда

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Декорација : Џебови. Стил : Секојдневен, Моден, Удобен. Должина : Долго. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски панталони. Големина : С Половината : 61-105см/24.02-41.34 "Колк : 112см/44.09 " Должина : 106см/41.73" . Големина : М Половината : 66-110см/25.98-43.31 "Колк : 117см/46.06 " Должина : 107см/42.13" . Големина : Л Половината : 71-115см/27,95-45,28 "Колк : 122см/48,03 " Должина : 108см/42,52" . Големина : XL Половината : 76-121cm/29.92-47.64 "Колк : 127cm/50.00 " Должина : 109cm/42.91" . Големина : 2xl Половината : 81-126cm/31.89-49.61 "Колк : 132cm/51.97 " Должина : 110cm/43.31" . Големина : 3xl Половината : 86-131cm/33.86-51.57 "колк : 137cm/53.94" Должина : 111cm/43.70 " изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. Спорт и секојдневен за носење, Нов Изглед, Ново вас. Оваа лесна, панталони е совршена за оние безгрижни денови!. Вашето задоволство е нашиот успех,ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата!затоа, не двоумете се да го имате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.