Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Милар Спортски Фудбалски Балон

Милар Спортски Фудбалски Балон

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нагласете ја вашата забава со фудбалска тема Со Нашата Фудбалска Форма 22 " Милар/Фолија Балони! Совршена декорација за поставување на сцената, овие балони вклучуваат вентил за самозапечатување, спречувајќи гасот да излезе откако ќе се надуе. Балоните можат да се надујат со хелиум за да лебдат, или со надувувач на воздух од балон. Балоните пристигнуваат ненадени. Милар Спортски Фудбалски Балон : изгледа одлично сам или во гроздови. Идеален за натпревар или фантастичен фудбалски собир. Модел на балон за повеќекратна употреба# BLMFBE.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.