Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ки 36ин. Тркалезна Трпезарија Маса-Махагони Црна

Ки 36ин. Тркалезна Трпезарија Маса-Махагони Црна

DEN 14290.40
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дајте им на сите повеќе простор со Мобилни маси Ки. Овој сет доаѓа со еден 36" Квадратна Мобилна Маса и четири Црни Chи 12-Во Стек Столици. Ки прилагодливи пост нозе доаѓаат четири до сет и се прилагодливи за висина за сместување на студенти од сите возрасти. Поставувањето училница никогаш не било полесно! Висината е лесна за прилагодување на возрасните со губење и затегнување на завртката со вклучениот шестоаголен клуч, а тркалцата за заклучување ја прават масата лесна за движење одново и одново. Оваа 36-инчна квадратна маса во училница се собира брзо со само неколку завртки. Табелата е изградена од термички споен меламин мока орев ламинат маса која е дебела 1 инчи и завршена со црна т-Мувла работ бенд. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, прилагодливите нозе на столбот доаѓаат во класична црна боја со хром одоздола. Прилагодливите лизгалки на дното на основата обезбедуваат рамна маса и лесно се прилагодуваат. Стилскиот и издржлив стол Anи магацинот е идеален за училници, соби и многу повеќе. Изграден е од флексибилно и издржливо полипропиленско седиште и грб и тубуларна челична рамка во боја на хром и се чува во купишта од 12. Бродовите наairи чаир се собраа и е подготвен за употреба веднаш. Сите Регентни столчиња се поддржани со 5-годишна гаранција на производителот за основи и рамки на стол и 2-годишна гаранција на производителот за механизми и тапацир на стол.Карактеристики : плоштад Мобилни Училница Маса и столици сет вклучува еден 36" Квадратна Маса и 4 Црнаackи 12-Во Магацинот Столици масата е изградена од термички споен меламин мока орев ламинат маса која е 1-инчен дебели и заврши со црна т-Мувла работ бенд.Лесно поместете ги масите од место до место со заклучувачки тркалца 12-инчно полипропиленско седиште и цврсто бришење на грбот лесно правејќи го идеален за ученици од предучилишна возраст до градинка хромирана тубуларна челична рамка со соодветни лизгалки за израмнување обезбедуваат стабилно столче спецификации : Потребно Е Склопување : 15 Мини Тежина На производот : 35 Изберете од достапните големини. Топлински споени меламин ламинат врвот. Изберете од достапните завршетоци на горниот дел и ногата. Тубуларни челични нозе со прилагодливи лизгалки за да се спречи нишање. 1-во. дебела маса со т-мувла работ бенд. Отпорен на гребење, дамки и изгореници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.