Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
- З Лице Топла Када на Надувување 7 стапки Внатрешен Надворешен Спа Центар Со Млазници Грејач Капак Пумпа Црна

- З Лице Топла Када на Надувување 7 стапки Внатрешен Надворешен Спа Центар Со Млазници Грејач Капак Пумпа Црна

DEN 12398.24
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Кликнете Овде за видеото од оваа ставка. Кликнете Овде за повеќе видови на оваа ставка. ЛУКСУЗНА БАЊА ДОМА : оваа топла када на надувување загрева до 265 литри до 104°F И произведува меурчиња ЗА подмладување со вистинскиот интензитет од нејзините 130 млазници со голема моќност, нудејќи ви релаксација што ја заслужувате по долгиот ден НА работа ИДЕАЛЕН ЗА 4-6 ВОЗРАСНИ : нашата топла када широка 6 стапки 10 инчи сместува до шест возрасни лица, дозволувајќи ви и вашите целосно да уживате во слободното време дома, во вашиот двор, во ДВОРОТ, ИЛИ на друго место лесен дизајн : овој кружен мини базен вклучува се што ви треба за вистинско искуство во бањата; интуитивен контролен панел за лесно ракување, капак за заклучување што може да се одвои за да ја одржува вашата када чиста помеѓу употребата, 2 касети со свеж филтер за да ја одржувате водата свежа и ЦВРСТ вентил за брзо дренажа лесно поставување обезбедената електрична воздушна пумпа ја надувува за помалку од 8 минути; а удобните странични рачки го прават ветре за транспорт откако ќе се надува издржлив КОНСТРУКЦИЈА : ОВАА ЗАГРЕАНА СПА Када е изработена од ламиниран пвц отпорен на пункција за крајна поддршка, издржливост и удобност, осигурувајќи дека ќе уживате во смирувачки впивања во годините што доаѓаат . Сакате целата магија за ослободување од стрес на врела топла када без сите трошоци и проблеми на постојан тела?. Оваа разноврсна топла када на надувување широка 6 стапки 10 инчи нуди низа напредни карактеристики, обезбедувајќи ги сите физички и ментални здравствени придобивки од традиционалната топла када за вас и вашето семејство и пријатели. Неговиот софистициран систем за греење загрева до 265 литри вода до 104°F додека 130 млазници со голема моќност околу внатрешноста на кадата произведуваат меурчиња за подмладување за да понудат масажа на целото тело. Со допир на копче на интуитивната контролна табла, можете лесно да ги прилагодите поставките на кадата без да стапнете надвор од оваа фонтана на младоста. Сместувајќи до шест возрасни лица, овој надворешен базен ви овозможува да се опуштите и да се опуштите во удобност каде и да сакате, без трајно да го изгубите дворот, дворот или градинарскиот простор. Нашата удобна када за разнесување, исто така, доаѓа со вграден капак за да се спречи губење на топлина или акумулација на прашина, како и два филтер касети за навремено одржување. Оваа пренослива топла када се надува за 6-8 минути користејќи ја обезбедената електрична воздушна пумпа и црево. Кога забавата ќе заврши, вградениот одвод на кадата брзо ја испразнува вашата вода директно од нејзиниот вентил. Секој заслужува приватна бања за да се впие и да се релаксира по долгиот работен ден. Со нашиот супериорен квалитет и лесен дизајн, ќе уживате во овој удобен луксуз во годините што доаѓаат! . Спецификации . Материјал : пвц. Боја : Црна. Волумен Капацитет : 265 гал. (1000 Л). Меур Авиони : 130. Моќност на греење : 1200w. Млазна Моќност : 600 W. Моќност На Филтрација : 35 W. Моќност На Воздушната Пумпа : 600 W. Димензии : 6,8 x 6,8 x 2 ft. (2. 1х2, 1х0, 65 м). Должина на кабелот за напојување : 11 стапки. (3,3 м). Тежина : 53 фунти. (24 кг). Пакет Листа. 1 х Топла Када на Надувување. 1 х Топла Када Покритие. 1 х Црево. 2 х Филтер Касети. 2 х Филтер Капаци. 2 х Поправка Закрпи. 1 х Основна Ткаенина. 1 х Клуч. 2 х Копчиња За Тока. 1 х Упатство За Употреба оваа топла када од 7 стапки собира до 265 литри, идеална за 4-6 возрасни. 130 моќни млазници создаваат смирувачки меурчиња за да понудат целосна масажа на телото. Вклучените филтри за базен ја одржуваат водата свежа во текот на сите сезони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.