Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гудјер Г СЛС Гориво Ма 295 75Р22. Приколка Комерцијални Гуми

Гудјер Г СЛС Гориво Ма 295 75Р22. Приколка Комерцијални Гуми

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Г316 СЛС Гориво Макс Од Гудјер е комерцијална гума за приколка. Дизајниран за употреба во апликации На долги релации, Г316 СЛС Гориво Макс им нуди на возачите максимална ефикасност на горивото, подобри перформанси и долг век на траење. Г316 СЛС Гориво Макс е комерцијална гума за приколки што најчесто се користи во апликации на долги релации. Се одликува со иновативно соединение на шарите што го намалува нерамномерното абење за подолг век на траење на шарата. Дизајнот со низок отпор на тркалање ја подобрува ефикасноста на горивото за да им помогне на возачите да заштедат на пумпите. Изграден со армирано куќиште кое се спротивставува на оштетување за подолг работен век. Издржливата конструкција ја штити гумата од пункции и гребнатини за да промовира подолг работен век.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.