Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лореал Лореал Експертиза На Кожата Возраст Совршена Хидра-Исхрана Златен Мелем, 1. оз

Лореал Лореал Експертиза На Кожата Возраст Совршена Хидра-Исхрана Златен Мелем, 1. оз

DEN 351.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Хидратантна крема, Златен Мелем, Возраст Совршено, Лице, Врат, Гради, Кутија 1.7 Мл Ново. Лицето, вратот основната структура за поддршка е ослабена. Може да се појават вертикални линии и траги од спиење на вратот и горниот дел од градите. Иновацијата : Збогатена со калциум + 10 скапоцени масла, Златен Мелем За Хидра-Исхрана ја храни и ја условува нежната кожа. Со микро-фини хранливи материи, структурата на кожата се редензифицира и се внесува со долготрајна удобност и хидратација. Златен Мелем : Екстремна Хидратантна Удобност : Веднаш продира длабоко под површината на кожата; Акција За Редензификација : Кожата е поцврста и се обновува одвнатре. Видете Видливи Резултати : Веднаш : скинови на нивото на влага Во Кожата. 2 Недели : Кожата е редензифицирана. 1 Месец : Еластичноста е подобрена за повеќе тонирана, еластична кожа. Формула Најважен : дерматолог тестирани. Прашања или коментари? Контакт : ЛОРЕАЛ САД, Ад., 575 Петтата Авенија, Њујорк, ЊУЈОРК 10017. За персонализирани совети за нега на кожата : Јавете се на 1-800-322-2036 или посетете . Затоа што вредиш. Уникатна Текстура На Мелем : Богато луксузна, овој попустлив Путер-мек Златен Мелем удобности при контакт со кожата, обезбедувајќи ненадмината сензорно искуство. Не-мрсна. Вашиот Препорачан Режим : Чекор 3. Возраст Совршена Хидра-Исхрана Златен Мелем Лице, Вратот И Градите. А. Како/Кога Да Се Користи : секое утро и / или навечер, нежно измазнете го лицето, вратот и горниот дел од градите додека не се апсорбира темелно. Користете сами или под шминка секој ден. 1.7 мл (48 г) 575 Петтата Авенија, Њујорк, ЊУЈОРК 10017 800-322-2036 Лореал Возраст Совршен Хидра-Исхрана Златен Мелем Навлажнувач : Мелем. Анти-стареење. Скапоцени масла и калциум. За зрела, проретчена кожа. Лесен. Не-мрсна. Тестиран дерматолог.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.