Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бонди Песоци Лесна Средна Пена За Самопотемнување За Лице и Тело 6. фл. Оз

Бонди Песоци Лесна Средна Пена За Самопотемнување За Лице и Тело 6. фл. Оз

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Бонди Песоци пената за самопотемнување е едноставна за нанесување и дава беспрекорна завршница, секој пат. Едноставно измазнете ја лесната пена за самопотемнување за рамномерен, без ленти, бронзен тен. Нашата уникатна формула за квалитет на салонот е збогатена со алое вера и кокос за врвен природен изглед, бронзен сјај. Користејќи ракавица за сончање, нанесете ја пената со долги, убедливи движења за чистење, сува кожа. Суровост-слободен & вегетаријанска. Без сулфат, без парабени и без силикон. Никогаш портокалова, никогаш лента. Свеж мирис на Кокос. Совршен за оние со светло-среден тен и прв пат самопотемнувачи. Оваа пена за самопотемнување се состои од формула за квалитет на салонот. Слаткиот, кокосов мирис ги буди вашите сетила. Оваа пена обезбедува апликација без напор која е без редеа. Збогатен Со Алое Вера за мека мазна кожа. Овој танер без сонце се суши за неколку секунди до природен, беспрекорен тен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.