Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сонце Џо 24В Безжична Косилка За Трева, 3-Позиција, Мотор Без Четки, 5.0-Ах Батерија И Полнач

Сонце Џо 24В Безжична Косилка За Трева, 3-Позиција, Мотор Без Четки, 5.0-Ах Батерија И Полнач

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

ТРЕВНИК РЕНЏЕР! Отфрлете го кабелот и гасот и исечете ја тревата СО Mj24c-14-XR 24-Волти Безжична Косилка за Трева од SUN JO и вратете малку еколошки "редослед на тревникот" во вашиот двор со позелен раствор за чешлање трева без гас. MJ24 C-14-XR ја испорачува целата моќност на машината за гас, со перформанси на електрична енергија — без гас, испарувања, врева или заплеткани продолжни кабли! Совршена за мали до средни тревници, моќната литиум-јонска батерија Од 24 Волти 5,0 Ах трае до 42 минути со едно полнење. Кога сте подготвени да косите, едноставно вметнете го клучот, вклучете го и одете! Mj24c-14-Xr 600 W мотор и издржлив челик сечилото сече 14 " широк пат во еден премин. Одликувајќи се со прилагодување на висината на 3 позиции — од 1,18" до 2,52" - можете да се прилагодите на совршената, прецизна висина на сечење што одговара на вашиот двор. Соберете ги исечоците со удобната вреќа со трева од 10,6 литри и откачете се за брзо и лесно отстранување. Плус, преклопната, склоплива рачка НА MJ24 C-14-XR го прави складирањето ветре! Експлозијата минатото границите на продолжен кабел со безжичен моќ и перформанси - И Косете Со Џо! Mj24c-14-XR 24-Волти Безжична Косилка за Трева од SUN jo®. ДОБИЈТЕ ОПРЕМЕН®. Совршен за мали до средни тревници. Прилагодување на висината на 3 позиции кројачи висина на сечење трева од 1,18" до 2,52 " инчи. Отстранлива, 10,6 гал тревна кеса за лесно отстранување на исечоците од трева. 24 В 5.0 ах јонмакс литиум-јонска Батерија на полнење и полнач вклучени. 14 " издржливо челично сечило сече јасна патека со секое поминување. Тежина (инсталирана батерија) : 23,1 килограми (10,5 кг). СЕРТИФИКАТИ/гаранција : ЕТЛ/2 година.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.