Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лунд Тоно Покритие За Нисан Граница, Стандарден Кревет

Лунд Тоно Покритие За Нисан Граница, Стандарден Кревет

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Одговара на следниве возила : Fitnote : Без Фабрички Кревет Liner Nissan Frontier2000 (подмодел : SE, XE) 2001 (подмодел : SC, SVE, XE) 2003 (подмодел : SC, SE, SVE, XE) 2004 (подмодел : SC, SVE, XE) Лунд Битие Три-Преклопените Капаци За Тоне Се Загарантирани Брзо И Лесно За Инсталирање И Отстранување. Нивните трикратни капаци доаѓаат во комплет со силни шини и лакови и се подготвени за монтирање без проблеми. Тие се направени од врвни материјали за издржливост и нивните ремени за затворање во стилот на тока помагаат капакот да биде цврсто во отворена положба.Карактеристики на производот : инсталација на Стегач-не е потребно дупчење го намалува влечењето на возилото за максимална ефикасност на горивото произведено со користење на врвни материјали за издржливост и долга услуга обезбедува дополнителна заштита За Должината на Вашиот Товарен Кревет : Прибл. 4 стапки. 6 во. Кревет. Тип На Кревет : Стандарден Кревет. Боја/Завршница На Капакот : Црна. Материјал За Покривање : Винил. Продадена Количина : Продадена Поединечно. Стил : Преклопување. Тип : Мека Покривка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.