Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Американски Честитки Бела Кошула И Кутии За Наметка Со Капаци За Сите Прилики

Американски Честитки Бела Кошула И Кутии За Наметка Со Капаци За Сите Прилики

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Резервирајте и бидете подготвени за празниците со овој пакет со вредност на кутијата за подароци. Со вкупно 5 кутии - три кутии за кошули и две кутии за наметка - нема да имате проблем да завиткате подароци за сите празници и прилики. Кутии за кошули со димензии 14,75 инчи. х 1.88 во. х 9.5 во. и наметка кутии мерка 17 во. x 2.38 во. х 11 во. Создадете неверојатна презентација за подарок со додавање ткивна хартија, хартија за завиткување или едноставна лента! Вклучува 3 средни кутии и 2 големи кутии со капаци. Средни кутии мерки 14.75 во. х 1.88 во. х 9.5 во. Големи кутии за подароци измерете 17 инчи. x 2.38 во. х 11 во. Совршен за празници, прослави или други прилики!. Американските Честитки нудат исклучителни честитки, подароци и производи за прослава за да можете да се поврзете на начини што одговараат на вашата личност и автентичен стил!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.