Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Панталони За Плажа Лето Лежерна Еднобојна Еластична Врвка За Влечење Широки Шорцеви За Пливање Дами Џебни Шорцеви

Машки Панталони За Плажа Лето Лежерна Еднобојна Еластична Врвка За Влечење Широки Шорцеви За Пливање Дами Џебни Шорцеви

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Големина М. : СРЕДНО Т САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 74см/29.13 "Колк : 96см/37.80 " Должина : 37см/14.57". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 78см/30.71 "Колк : 102см/40.16 " Должина : 37см/14.57". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 82см/32.28 "Колк : 108см/42.52 " Должина : 38см/14.96". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 86см/33.86 "Колк : 114см/44.88 " Должина : 38см/14.96". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 90см/35.43 "Колк : 120см/47.24" Должина : 39см/15.35 " €_ Материјал : Полиестер, Удобна и дише ткаенина, издржлив и мек материјал,разноврсен и секојдневен, доволно за вашето секојдневно носење и прави да се чувствувате поудобно. Qustical design® ние сме достапни во различни големини, давајќи им на жените повеќе опции за да одговараат на повеќето типови на тело. Едноставниот и елегантен дизајн обезбедува одлично вклопување и голема удобност, а елегантниот изглед ви овозможува да го покажете вашиот стил и да се издвоите од толпата. Можете да комплетирате секојдневен изглед со овие стилски панталони во комбинација со различни палта, јакни, кошули, блузи, блузи и маици, што го олеснува сакањето на целата сезона. Дише И Опремено,Лесно Да Ја Покажете Вашата Совршена Фигура.Различни Дизајни Се Достапни За Да Ја Покажат Вашата Уникатна Style.Is Добар Избор За Вашата Гардероба. Тоа може да биде облечен или тоа може да биде повеќе повик. Сите Одговара Облека Одговараат ЗА Сите Дами И Тинејџерски Girls.It на Без Сомнение Ќе Бидете Привлечни, Ќе ви Дозволите поелегантна женска смисла, ќе ги покажете облините и контурите на вашето тело, ќе изгледате помодерно ова лето!. Панталоните се погодни за долго работно време, што ви овозможува да се опуштите во текот на денот, а исто така се одличен избор за секојдневно слободно време, шопинг, состаноци, излегувања и многу повеќе. Можете лесно да ги спарите вашите омилени врвови или додатоци со овие панталони за да ја покажете вашата совршена фигура, секси и елегантна. Може да се подари и како подарок на вашиот љубовник, семејство, пријатели итн. за да им дозволите да го почувствуваат вашето срце, и секако, тоа може да си го дадете и како награда, за да можете да уживате во подобар живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.