Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Жени Мода Еднобојни Памучни Вкусни Долги Панталони Панталони За Одмор На Плажа Панталони Со Должина На Култури Вратоврска Половината Панталони плус Големина

Жени Мода Еднобојни Памучни Вкусни Долги Панталони Панталони За Одмор На Плажа Панталони Со Должина На Култури Вратоврска Половината

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Пол : Жени. Материјал : Памук. Тип На Ставка : Спортски Панталони, Секојдневен. Тип На Вклопување : Директно. Тип На Половината : Висок Струк. Дебелина : Стандард. Тип на шема : НЕ. Стил : Секојдневен. Пакетот вклучува : 1пц Женска Табела За Панталони : . Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-10 ЕУ : 34-36 САД : 4-6 Половината : 73-83см/28,74-32,68" : 110см/43,31" Должина : 75см/29,53"Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-12 ЕУ : 36-38 САД : 6-8 Половината : 78-88см/30,71-34,65" : 115см/45.28" ДОЛЖИНА : 76 CM/29.92"големина : xl велика британија : 12-14 еу : 38-40 сад : 8-10 половината : 83-93cm/32.68-36.61" : 120cm/47.24" ДОЛЖИНА : 77 CM/30.31"големина : Xxl велика британија : 14-16 еу : 40-42 сад : 10-12 половината : 88-98см/34.65-38.58" : 125СМ/49.21" должина : 78см/30.71"големина : хххл велика британија : 16-18 еу : 42-44 сад : 12-14 Половината : 93-103СМ/36.61-40.55" : 130см/51.18" должина : 79см/31.10"големина : xxxxl ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18-20 ЕУ : 44-46 сад : 14-16 половината : 98-108cm/38.58-42.52" : 135cm/53.15" должина : 80cm/31.50"ГОЛЕМИНА : XXXXXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20-22 еу : 46-48 сад : 16-18 половината : 103-113cm/40.55-44.49" : 140СМ/55.12" должина : 81см/31.89" 5.Врвка за влечење и Еластичен Појас,Што Го Олеснува Добро Вклопување на Вашето Тело. 3.Модни Модни Панталони, Мистериозна Фигура На ок.2.Ние Користиме Удобни И Меки Ткаенини. 1.It Изработен Е Од Материјали, доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење. 4.Машинско Перење Ладна Вода, Погодна За Одење, Јога, Трчање,.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.