Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Водоотпорен Капак За Мотоцикли Компатибилен Со Ssr Motorsports Sr140tr - Надворешен И Внатрешен-Заштитете Од Дождовница, Снег, Ремени За Прицврстување Засилени Со Сонце-Издр?

Водоотпорен Капак За Мотоцикли Компатибилен Со Ssr Motorsports Sr140tr - Надворешен И Внатрешен-Заштитете Од Дождовница, Снег,

DEN 799.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Водоотпорен Капак За Мотоцикли За Ssr Motorsports Sr140tr Motorcycle Cover Карактеристики За Ssr Motorsports Sr140trweatherports водоотпорен материјал отпорен на вода со покриени отвори овозможува капакот да пролее вода, но исто така останува дише обезбедува МАКСИМАЛНА заштита од сурови елементи како дожд, снег, сок од дрвја, измет од птици и многу повеќе.Високата отпорност на вода ја прави водоотпорна, но сепак дише ткаенина што дише со двојни вградени отвори за воздух.Го намалува оштетувањето на база на топлина екстра Густата Ткаенина За Негирање обезбедува одлична издржливост.Издржливи армирани вградени ремени за да го задржат капакот во бури.Го чува вашето возило од сок од дрвја, прашина, нечистотија и други штетни загадувачи двојно зашиени и заварени шевови за максимална издржливост хемиски третирани за да се спротивстават НА УВ зраците.Топлинска обвивка за заштита на капакот од топла издувна цевка.Доживотна Ограничена Гаранција Гаранција За Задоволство Боја : Сребрена Торба За Складирање. ОДГОВАРА : Мотоцикл - 2018 Сср Мотоспорт Ср140тр. ВОДООТПОРЕН - Нашата Најтрајна Цврста Надворешна Заштита Направена од Густ рефлектирачки полиестерски материјал Обработен Со Ув Со Сите Временски Услови со полиуретанска обвивка фрла вода веднаш штом ќе удри во капакот. Дизајниран да обезбеди ефикасна заштита од временските услови со фантастична вредност или едноставно да ја задржи прашината додека е во складиште. Чувајте од вода, УВ сончеви зраци, снег, град и многу повеќе. Карактеристиките Вклучуваат Двојни Покриени Отвори За Воздух За Дишење, Издржливи Високо Засилени Ремени За Прицврстување На Капакот Надолу. Вградените отвори за воздух служат за двојна намена : зголемен проток на воздух и заштита од заробена влага. Заштита Од Временски Услови-Компатибилен / Одговара : Мотоцикл За Возило : 2018 Сср Мотоспорт Ср140тр. Засилените Шевови Обезбедуваат Долготрајна Издржливост. Топлинска обвивка за заштита на капакот од топла издувна цевка. Целосно еластични предни и задни рабови за да се обезбеди цврсто вклопување. Издржливите армирани вградени ремени го одржуваат капакот за време на силни бури. Хемиски третирани за да се спротивстават НА УВ зраците. Стилска сребрена боја. Голема Торба За Складирање За Лесно Складирање На Капакот Кога Не Се Користи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.