Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машко Сопствено Име Ѓердан Сребрено Злато Розово Злато Персонализиран Автомобил Приврзок Ѓердан Со Секое Име Накит Подарок За Момче Син

Машко Сопствено Име Ѓердан Сребрено Злато Розово Злато Персонализиран Автомобил Приврзок Ѓердан Со Секое Име Накит Подарок За

DEN 399.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сопствен Процес. 1. Секретирајте ја должината на ланецот и бојата;. 2. Додадете го во количката и принудете ја нарачката;. 3. Испратете ни ги сопствените информации преку Порака/Е-Пошта. Ве молиме испратете го како следниов формат : . Име : . Детали За Овој Сопствен Ѓердан. - Пол : Машки. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Боја : Злато; сребро; розово злато. - Стил : Класичен, модерен. - Занает : Високо полиран, позлата. - Карактери На Името : До 10 карактери. - Прилагодено фонт : Source Han Sans-Нормално. - Сопствен тип : Име. - Тип на синџир : кабелски синџир. - Тип на затворач : јастог затворач. - Опции за должина на синџирот : 14", 16, 18", 20", 22", 24" овој ѓердан за приврзоци за мажи е изработен од нерѓосувачки челик, кој е издржлив и хипоалергичен. Може да се прилагоди со секое име за да биде персонализирано парче накит. Тоа е идеален избор за подарок за татко, дедо, сопруг, син, брат, дечко, најдобар пријател, вереник или себе На Денот На Таткото, Денот На Вљубените, свадба ангажман годишнина, роденден, Божиќ, Нова Година, Денот на Благодарноста итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.