Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уметнички Рамки Сатенска Бела Рамка За Слика, Рамка За Постер Од Бело Дрво

Уметнички Рамки Сатенска Бела Рамка За Слика, Рамка За Постер Од Бело Дрво

DEN 636.80
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сатенско Бело . 10х15 "Сатенска Бела Сатенска Бела Рамка За Постер оваа Рамка За Постер 10х15" Доаѓа Со Редовно Стакло и закачалка за пила за монтирање на ѕид!. Направено Од Дрво - оваа единствена прилагодена рамка за слика ќе го подобри секое уметничко дело што ќе го ставите во неа!. Одговара На 10х15 Инчни Фотографии! Вистинската големина На Рамката (завршена големина) е 11, 25х16, 25 инчи. Оваа рамка е широка 1 инчи и висока 2.5000 инчи. Таа има .Усна од 375 инчи (делот што ја покрива вашата фотографија) и рабет од 2.1870 инчи (простор помеѓу усната и задниот дел на рамката, максималната дебелина на уметноста што може да ја држи оваа рамка).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.