Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Планинскиот Камп Менс Црн Графички Резервоар Топ-Дизајн Од Луѓе Л

Планинскиот Камп Менс Црн Графички Резервоар Топ-Дизајн Од Луѓе Л

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Уметничката илустрација на линијата На Планинскиот Камп содржи гроздобер комбе опкружено со природа во форма на шумски дрвја, планински терен и кампување на отворено за авантуристот, сето тоа под заоѓање сонце на небото над планините. Идеален подарок за љубителите на природата, љубителите на ван кампување и љубителите на патувања. Печатени Во Сад. Удобен Прстен Откачи Памук Резервоарот Врвот. Машина За Перење. Печатени Со Еколошки Мастила. Модерен Тенок Резервоар Совршен За Лето-Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини За Големината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.