Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каролини Богатства ББ7403МАТ Трицератопс Акварел Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27, 27 Л 18 В, повеќебоен

Каролини Богатства ББ7403МАТ Трицератопс Акварел Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27, 27 Л 18 В, повеќебоен

DEN 381.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Каролини Богатства ББ7403МАТ Трицератопс Акварел Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27, 27"Л х 18" W, разнобојни Добредојде на вашето семејство и пријатели со Ова уметничко дело мат во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 18 инчи на 27 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многуте слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.