Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Sngxgn Зимски Бебе Момче Девојка Цврст Ромпер Унизе Долги Ракави Патент Качулка Боди Бебе Момче Ромпер, Беж, Големина 73

Sngxgn Зимски Бебе Момче Девојка Цврст Ромпер Унизе Долги Ракави Патент Качулка Боди Бебе Момче Ромпер, Беж, Големина 73

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сезона : umn, Зима. Тип на ракави : Долг Ракав. Тип на патарн : табела За Облека За Момчиња Со Пруги : . Големина : 66 Препорачана Возраст : 0-6 Месеци Биста : 52см/20,47" Должина : 42см/16,54"Големина : 73 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 56см/22,05" Должина : 45см/17,72"Големина : 80 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 60см/23,62" Должина : 48см/18,90"Големина : 90 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 64см/25.20" должина : 51см/20.08" лесно повлекување На Шорцеви, 1 Мек Памучен Плетен И 1 мека Поплин ткаена тренерка. Сигурни Сме Дека Ќе Ги Сакате Нашите Производи, Така Што Нашата Облека За Разгорени Панталони Се Врати Со Гаранција На Нашиот Производител. Кликнете На Жолтото Копче "Додај Во Кошничка" Сега Со Целосна Доверба Знаејќи Дека Добивате . Момчиња Панталони со Прерамки. Целиот Дизајн На Печатење Ребро Плете Екипажот Вратот Јака Екран Дизајн Бебе Момче Фустан Во Собата. Прилики : Оваа Облека За Мало Девојче Е Одлична Идеја за Подароци На Бебето. За Секојдневно Летно Носење, Домашна Облека, Забави И Семејни Денови, Викенд Активности, Летни Одмори, Свадба, Фото Одмор На Плажа. Бебе Огнено Оружје Облека. Мало Бебе Девојка Дуксер И Панталони Во Собата Погоден за 6-12 месеци, 1-2 години, 2-3 Години,3-4 Години, 4-5 години.Подолу Има Попрецизна Табела Со Големини, Ве Молиме Изберете Ја Вистинската Големина За Вашето Мало Девојче. Бебе Момчиња Работи. Бидете сигурни дека нема штетни хемикалии да дојдат во контакт со кожата на вашето малечко. Нашите клиенти се радуваат на нашиот квалитет на памук - супер мек и не тенок, ниту проѕирен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.