Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Момени Нов Бран Мозаик Лента Област Килим

Момени Нов Бран Мозаик Лента Област Килим

DEN 888.96
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Со четири линии свитоци околу геометриските обрасци, Тепихот Nw-33 Nomeni New wave Sellant Е одличен избор за вашиот дом во стилот на мисијата. Моделите и блоковите се исполнети со живописни бои на црвена, портокалова, зелена, жолта и многу повеќе. Овој рачно тафтуван килим е изработен од 100% Кинеска волна. За да ја зачувате убавината и бојата, професионално само суво. Достапен во различни форми и големини, овој килим е направен во Кина За Момени. Една година ограничена гаранција.Големини понудени во овој килим : Следниве се сите големини за овој килим. Ве молиме имајте предвид дека некои може да бидат моментално недостапни поради залихите. Исто така, имајте предвид дека големините на килимите може да варираат до 4 инчи во наведените димензии.Димензии : 2 х 3 стапки.3,6 х 5,6 стапки.5,3 х 8 стапки.7,6 х 9,6 стапки.9,6 х 13,6 стапки.5,9 х 5,9 стапки. Круг7, 9 х 7,9 стапки. Круг2, 6 х 8 стапки. Тркач2, 6 х 12 стапки. Тркач2, 6 х 14 стапки. Тркач Мулти-обоени. 100% Кинеска волна. Рачно тафтувана. Само професионално хемиско чистење. 1-година ограничена гаранција. Произведено Во Кина За Момени. Забелешка : Поради индивидуалните поставки на компјутерскиот монитор, вистинските бои може малку да се разликуваат од оние што ги гледате на вашиот екран.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.