Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хадсон Бебе Долги Ракави Памучна Маичка Вреќа За Спиење, Шумски Животни, 0-Месеци

Хадсон Бебе Долги Ракави Памучна Маичка Вреќа За Спиење, Шумски Животни, 0-Месеци

DEN 527.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Хадсон Бебе дрес со долги ракави памучно ќебе за носење е совршена безбедна опција за спиење за вашето малечко. Нашето ќебе за носење со долги ракави е направено со лесна памучна ткаенина што ќе го одржува вашето малечко топло и пријатно. Нашето ќебе за носење има затворање на патент со повеќе заштитници за патент за максимална безбедност. Безбедно ќебе за спиење со долги ракави. Направено со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Удобен, топол и удобен за секојдневен безбеден сон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.