Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Јамаха-Бб Црна Пијано Стил Клупа

Јамаха-Бб Црна Пијано Стил Клупа

DEN 1279.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Јамаха Бб1 Обложена Дрвена Клупа За Пијано - Црна Јамаха Бб1 Обложена Клупа за Тастатура, Црна Јамаха Бб1 Обложена Дрвена Клупа има квалитетна конструкција на дрво. Тоа е многу прифатливо, но сепак елегантно за искусни пијанисти. Дебелото, обложено седиште има кожен допир и стратешки отвор за воздух што нуди зачувување од нормално абење и е убаво кога е поврзано со кое било дигитално пијано или тастатура. Елегантна, Традиционална клупа за пијано. 4 дрвени нозе и удобно обложено седиште. Лесно 4-Болт Собранието. Црна Завршница. Висина : 22.25". Должина : 13.5". Ширина : 24.25". Тежина : 13,85 килограми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.