Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ступел Индустрии Глам Мода Исцелување Книга Магацинот Цветни Шема Црна, Декоративни Перници

Ступел Индустрии Глам Мода Исцелување Книга Магацинот Цветни Шема Црна, Декоративни Перници

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ажурирајте ги вашите домашни ентериери лесно Со Декоративната Печатена Перница На Ступел Индустри. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со влошки веќе затворени во нивниот случај. Димензии : 18 х 18. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата за неколку секунди додавајќи и декоративен акцент и удобност во вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе со патент внатре и подготвени за пената. Обвивката и влошката за полнење се направени од мек полиестерски материјал. За миење отстранете го вметнувањето за полнење од обвивката користејќи невидлив патент. Одделно исчистете ја кутијата за перници, измијте ја машината нежно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат сува. Вметнувањето на перницата е само чисто место. Влошките и Куќиштата за перници се направени од мек кадифен полиестерски материјал. Идеален за дневни соби, спални соби, семејни соби, каучи и столови. Дизајн Од Зивеи Ли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.