Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Интердизајн Метро 18. во. Л во. В 0. во. Х Сребрена Алуминиумска Силиконска Дренажа За Садови

Интердизајн Метро 18. во. Л во. В 0. во. Х Сребрена Алуминиумска Силиконска Дренажа За Садови

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Колекцијата На Алуминиумски кујнски мијалник отпорна На 'рѓосување има врвен квалитет, отпорна на' рѓосување алуминиумска конструкција за да ја одржува вашата одводна чинија да изгледа ново во годините што доаѓаат. Ставете го преку мијалникот за да ја исцедите вишокот вода без да создадете неред. Навивам за лесно чување во фиока кога не се користи. Метро колекција. Иновативен дизајн поврзан со сигурноста и просторно-ефикасниот кујнски додаток. Решетката за одводнување садови над мијалникот. Исцедете го вишокот вода директно во мијалникот без да создадете неред на работната површина. Лесно се тркала за складирање во фиока кога не се користи. Отпорен на ' рѓа. Изработени од алуминиумски и силиконски акценти. Сребрена и сива. 18.5 "Х 11" Х .34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.