Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
9W 1 4H 3 4 P Атика Мала Заграда За Скали, Нели

9W 1 4H 3 4 P Атика Мала Заграда За Скали, Нели

DEN 1919.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Со убавината на оригиналните и историските стилови, украсните држачи за скали додаваат завршен допир на системите за скали. Произведени од уретанска пена со висока густина, тие имаат ист тип на густина и детали како и традиционалните производи од гипсени скали. Тие доаѓаат фабрички подготвен и може лесно да се инсталираат со користење на стандардни завршни нокти и/или полиуретанско градежно лепило. Додава завршен допир на системите за скали. Базирани на оригинални и историски дизајни. Може да се исечат, дупчат, навртуваат или залепат. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.