Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Море Напаѓач ЕФР Јајце Олово Пробивач Платформа 2оз Јајце Олово 25 лб Тест

Море Напаѓач ЕФР Јајце Олово Пробивач Платформа 2оз Јајце Олово 25 лб Тест

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Апаратурите за пробивање јајца се направени со 25" од 40 фунти. тест моно наместен со лизгачки мијалник за јајца. Дното е облечено со нож #4 никел, четири #8 црвени монистра и #3 никел предвремени. Апаратурите за пробивање јајца се направени со 25 од 40 фунти. тест моно наместен со лизгачки мијалник за јајца. Дното е облечено со нож #4 никел, четири #8 црвени монистра и #3 никел предвремени. пакет од 12.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.