Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мелиса И Даг Ланки Нозе Црна Мечка Плишано Животно

Мелиса И Даг Ланки Нозе Црна Мечка Плишано Животно

DEN 287.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа мека кадифена мечка е крзнена и нејасна и не"мечка" многу симпатична! Лесно е да се сака оваа мечка со неговото кадифено лице, крзно што се пере на површината и карактеристични долги нозе што го оставаат да застане, да легне и да изгледа преслатко во секоја положба. Мелиса И Даг Ланки Нозе Црна Мечка Полнета Животинска Фигура/Кукла Големина : 12.50". Кадифен Играчки Ентитет : Мечка. Метод на чистење : Избришете Со Сапун/Вода. Кадифен Играчки Ентитет : Мечка. Боја На Производот : Црна. Метод на чистење : Избришете Со Сапун/Вода. Боја На Производот : Црна. Слика/Кукла Големина : 12.50".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.