Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Викерман 8 Златен Иридентен Сјај Витлеем Ѕвезда Божиќ Украс, По Кутија

Викерман 8 Златен Иридентен Сјај Витлеем Ѕвезда Божиќ Украс, По Кутија

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Викерман 8 " Златен Иридентен Сјај Витлеем Ѕвезда Божиќ Украс. Овој прекрасен витлеемски Ѕвезден украс прави брилијантен додаток на вашата колекција на празнични украси. Овој украс е изработен од пластика отпорна на кршење и има пенлив сјаен финиш. Постојат 4 орнаменти По Кутија. Викерман 8 " Злато Иридентни Сјајот Витлеем Ѕвезда Божиќ Украс, 4 По Кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.