Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кингстон Месинг КС5192НМЛ Магелан Филтрација На Вода Со Една Рачка, Полиран Месинг

Кингстон Месинг КС5192НМЛ Магелан Филтрација На Вода Со Една Рачка, Полиран Месинг

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дозволете оваа славина да обезбеди моментална, кристално чиста вода за пиење додека го намалува пластичниот отпад. Designedономски дизајниран, ќе ја подобри традиционалната тема на вашата кујна додека додава функционалност. Користете со систем за филтрирање вода под шалтер. Кертриџот за керамички диск без капка, инсталација со една дупка за монтирање на палубата. Рачката на рачката ги исполнува упатствата НА АДА. Цврста месинг конструкција. 1.0 ГПМ/3.8 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. 1/4 " влез за компресија. Завршница отпорна на корозија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.