Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Речиси Природно 57 Ловоров Лист Вештачко Топијарно Дрво Во Портокалова Жардиниера Отпорна НА УВ

Речиси Природно 57 Ловоров Лист Вештачко Топијарно Дрво Во Портокалова Жардиниера Отпорна НА УВ

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Со висина од над 4,5 стапки, Речиси Природниот Внатрешен/Надворешен Вештачки Конусен Конус Од Ловоров Лист Во Жардиниерот има командно присуство. Може да се пофали со конусна форма составена со богати зелени лисја кои имаат вистински изглед. Тие се направени од висококвалитетен материјал отпорен НА УВ, така што не треба да се грижите за избледување. Мовлив материјал се користи за дискретно покривање на креветот на растението. Плус овој вештачки ловоров лист доаѓа во заострен жардиниер со брановиден дизајн кој добива допир на текстурална привлечност. Речиси Природни 57 во. Ловоров Лист Вештачко Топијарно Дрво Во Портокалова Жардиниера Отпорна НА УВ (Внатрешно/Надворешно) : Ч : 57 Инчи. W : 24 Во. Д : 24 Во. Одлично одговара за соба во ретро стил. Уметнички исечено и обликувано зелено зеленило. Создаден со рачно изработен материјал. Вклучува портокалова жардиниера што пука во очи. Погоден за надворешна употреба и предметот е ОТПОРЕН НА УВ. Свилените дрвја се произведуваат со користење на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат слични на животот по изглед. Димензии Жардиниер : Ч : 15.5 Во. W : 11.25 Во. Д : 11.25 Во.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.