Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Парвез Таџ Обработени Садови Кактус Врамени Ѕид Уметност

Парвез Таџ Обработени Садови Кактус Врамени Ѕид Уметност

DEN 271.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа Шарена Ѕидна Уметност Со Кактуси Со Кактус е врвен квалитет На Печатење На Гикли На Архивска Хартија Со висока резолуција Од Парвез Таџ. Парвез Таџ е визионерски уметник и пионер НА УВ мастила како медиум за ликовна уметност. За да ги постигне своите оригинални слики, тој слободно меша фотографија, водени и акрилни бои и УВ мастила со различни подлоги како платно, алуминиум, бамбус и рециклирано дрво. Секое од овие парчиња е пример за неговото размислување надвор од кутијата и меѓународната инспирација-сигурни сме дека и вие ќе бидете инспирирани. Парвез Таџ Обработени Садови Кактус Врамени Ѕид Уметност : Врвен квалитет Giclee печати На Висока Резолуција Архива Хартија. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.