Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лојисвидион Клиренс Сандали За Жени Жени Облечена Удобна Платформа Секојдневни Чевли Летна Плажа Патување Влечки Флип Апостолки Флеш Зема Беж 9

Лојисвидион Клиренс Сандали За Жени Жени Облечена Удобна Платформа Секојдневни Чевли Летна Плажа Патување Влечки Флип Апостолки

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Облечени Удобни Платформи Секојдневни Чевли Летна Плажа Патување Влечки Флип Апостолки Забелешка : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики.ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2. Свежа линија на млади современи чевли што ви ја донесоа дизајнерите кои патуваат низ светот за инспирација и напредни трендови за да донесат среќа и кул изглед на вашите нозе.3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.Опис Пол : Женскиупер Материјал : Пусол Материјал : Материјал Од Гумена Влошка : Материјал За Пулинирање : Погодни Сцени : Отворено,Мода,Рекреативен Стил : Секојдневен,Едноставен Стил : Метод На Тркалезно Затворање : Кука И Дупка Висок Стил : Рамен со Чевли Висока Пета : 1см/0,39"Висина На Платформата : 0,5 см/0,19"Пакет : 1 Пар Женски Чевли( Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)големина : 34 сад : 3 Велика Британија : 3.5 Еу : 34 Нога Должина : 22см/8.66" Нога Широк : 8 . Големина : 35 САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 35 Нога Должина : 22,5 см/8,86 " нога широк : 8-8, 5 см/3,2-3,4" . Големина : 36 САД : 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 35.5 Нога Должина : 23см/9.06 " нога широк : 8.5 см/3.4" . Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 36 Нога Должина : 23,5 см/9,25 " нога широк : 8,5-9см/3,4-3,5" . Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 37 Должина Нога : 24см/9.45 " нога широк : 9см/3.5" . Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 38 Нога Должина : 24.5 см/9.65 " нога широк : 9-9, 5 см/3.5-3.7" . Големина : 40 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 39 Должина Нога : 25см/9.84 " нога широк : 9.5 см/3.7" . Големина : 41 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 39.5 Нога Должина : 25.5 см/10.04 " нога широк : 9.5-10см/3.7-3.9" . Големина : 42 САД : 11 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 ЕУ : 40 Нога Должина : 26.5 см/10.43 " нога широк : 10см/3.9" . Големина : 43 САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 41 Нога Должина : 26.7 см/10.51 "нога широк : 10.5 см/4.1" Дозвола Сандали За Жени Жени Облечени Удобни Платформа Обични Чевли Летна Плажа Патување Папучи Флип Апостолки Флеш Зема. Жените сандали дозвола под 5 5.00. Жена чевли дозвола под 5 5. Жените сандали дозвола под 5 5.00. Женски сандали на дозвола.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.