Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
6ПК Компатибилен За Брат П-допир Црна На Сребрена ЦЕ Це-Ц-Ц Це Ламинат Етикета Лента

6ПК Компатибилен За Брат П-допир Црна На Сребрена ЦЕ Це-Ц-Ц Це Ламинат Етикета Лента

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Забелешка : пред инсталацијата, ве молиме свртете ја брзината во насока (спротивно од стрелките на часовникот) за да ја затегнете лентата за да избегнете кршење или заглавување и продолжете дел од етикетата преку излезот на етикетата. ГРИНЦИКЛ Компатибилен За Брат Це-931 12мм Црна На Сребрена Лента Со Етикета П-допир. Ширина : 12мм (1/2" или 0,47 инчи). Должина : 8м (26,2 стапки). Боја : Црно Печатење на Сребрена Лента. Тип : ламинирано лепило це стандард со уникатен поделен грб, што го олеснува лупењето и нанесувањето. Не останува леплив остаток кога ќе се отстранат етикетите. Карактеристики : ламинирани ленти : силна адхезија, отпорна на вода, хемиска отпорност, отпорна на триење, отпорна на температура, отпорна на избледување. Употреба во : овие етикети се погодни за внатрешна и надворешна употреба и најдобро одговараат за мазни рамни површини, совршени за секојдневни апликации. Компатибилен за брат п-допир печатач : . ПТ-P700, PT-D210, PT-D400, PT-D450, PT-D600, PT-D200, PT-H100, PT-H110, PT-9700 PC, PT-1880, PT-1230 PC, PT-1280, PT-1800, PT-1830 ГОДИНА, PT-1890 C, PT-2430 PC, PT-2730, PT-1290, PT-1090, PT-1880 C, PT-1880 CT, PT-1880 SC, PT-1880 W, PT-1890 SC, PT-1950 година, ПТ-200, PT-E300, PT-E300 VP, PT-E500, PT-P750 W, PT-P750 WVP, PT-P900 W, PT-P950 NW, PT-КОЦКА, GL-100, GL-H100, PT-1000, PT-1000 BM, PT-1010, PT-1010 B, PT-1010 NB, PT-1010 R, PT-1010 RDT, PT-1010 S, PT-1090 BK, PT-1100, PT-1100 QL, PT1100 SB, PT-1100 SBVP, PT-1100 ST, ПТ-1120, PT-1130, PT-1160, PT-1170, PT-1170 S, PT-1180, PT-1180 SC, PT-1180 SP, PT-1190, PT-11 Q, PT-1200, PT-1280 BT, PT-1280 SP, PT-1280 SR, PT-1280 TG, PT-1280 VP, PT-128 AF, PT-1290 BT, PT-1290 BT2, PT-1290 RS, PT-1290 SBVP, PT-1300, PT-1400, PT-1500, PT-1500 PC, ПТ-1600, PT-1700, PT-1750, PT-1750 SC, PT-1810 ГОДИНА PT-1830 C, PT-1830 SC, PT-1830 VP, PT-1890 W, PT-18 R, PT-18 RKT, PT-1900, PT-1900 C, PT-1910 ГОДИНА, PT-1960 ГОДИНА, PT-2030, PT-2030 AD, PT-2030 VP, PT-2100, PT-2110, PT-2200, PT-2210, PT-2300, PT-2310, PT-2400, ПТ-2410, PT-2470, PT-2500 PC, PT-2600, PT-2610, PT-2700, PT-2710, PT-2730 VP, PT-300, PT-300 B, PT-310, PT-310 B, PT-320, PT-330, PT-340, PT-350, PT-3600, PT-4000, PT-520, PT-530, PT-540, PT-550, PT-580 C, PT-6100, PT-7100, ПТ-7500, PT-7600, PT-9200 DX, PT-9200 PC, PT-9400, PT-9500 PC, PT-9600, PT-9800 PCN, PT-D200 BT, PT-D200 DA, PT-D200 G, PT-D200 MA, PT-D200 SA, PT-D210 BK, PT-D400 AD, PT-D400 VP, PT-D600 VP, PT-D610, PT-D610 BT, PT-D800 W, PT-E100, PT-E500 VP, PT-E550 W, PT-E550 WVP, PT-H100 P, ПТ-H100 R, PT-H105, PT-H110 BK, PT-H300, PT-H300 LI, PT-H500 LI, ST-1150, ST-1150 DX, ST-5 Компатибилен за Брат P-допир TZe-931 TZe931 TZ-931 TZ931 AZe-931 Стандард Ламинат Ptouch Етикета Ленти. Боја : Црн Текст На Сребрена Позадина, Должина : 8м (26,2 стапки), Ширина : 12мм(0,47 инчи или 1/2"). Нашите заменски ламинирани етикети се одлични за внатрешна и надворешна примена, идеални за рамни и суви, мазни рамни површини., вклучително и во домови, канцеларии, училишта, хотели и болници, за етикетирање датотеки, папки, полици, книги, додатоци; Овие ленти со ламинирана етикета се водоотпорни (водоотпорни), отпорни на нечистотија, отпорни на маснотии, отпорни на температура, отпорни на триење, отпорни на хемикалии, како и отпорни на избледување. Компатибилен За Брат P-touch PT-D400 AD PT-D400 VP PT-D600 VP PT-D800 W PT-E100 PT-E500 VP PT-E550 W PT-E550 WVP PT-H100 P PT-H100 R PT-H105 PT-H110 BK PT-H300 PT-H300 LI pt-h500li ST-1150 ST-1150 DX ST-5. Овој производ не е поврзан ниту произведен од Брат Меѓународна Корпорација затоа, Брат не прави претстави или гаранции во врска со квалитетот на производот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.