Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сатурн Л Беше Крем Бела 12оз Аеросол Спреј Комплет За Автомобил Авто Камион

Сатурн Л Беше Крем Бела 12оз Аеросол Спреј Комплет За Автомобил Авто Камион

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување И брзо сушење Секој комплет содржи еден 12 мл. конзерва со боја на основен слој измешана специјално за вашиот автомобил или камион, како и еден 12 мл. конзерва со издржлив проѕирен капут. Дизајнирани за апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање На бојата нашите прецизни обрасци на вентилаторот се најлесното прскање најлесно за употреба аеросолна боја На пазарот ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ финишот на вашиот автомобил. Дизајниран за апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : ОДНОСНО-WA8554-Сатурн-L300-CW-RBC-YOBF-As-K. За Автомобил Или Камион : Бело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.