Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каскада Од Денис Фратс, Ликовна Уметност Гикли Печати На Платно За Завиткување Галерија, Подготвено За Закачување

Каскада Од Денис Фратс, Ликовна Уметност Гикли Печати На Платно За Завиткување Галерија, Подготвено За Закачување

DEN 879.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

"Каскада" Од Денис Фратс, Ликовна Уметност Гикли Печати На Платно За Завиткување Галерија, Подготвен Да Го Обеси вашиот дом прскање боја и елеганција со Пејзажна уметност Од Денис Фрајтс. Ликовната Уметност танглтаун ги пребарува архивите на световите за најрелевантната уметност за да ги нагласи денешните трендови во дизајнот. Оваа Галерија Заврши Платно е отпечатена со користење на најновите Giclee техники на музеј одделение платно. Потоа се протега преку печка сушени - €" прст заеднички бор. Добиеното уметничко дело ќе трае со години уживање.1.5" Длабоко Галерија Заврши Платно.Печатени на 12 боја Giclee печатач за длабока богата боја спектар.Дебелото памучно платно од 290 грама нема да попушта или завеса.Испружена преку печка исушена рамка со прсти што нема да се искриви.Жица закачалка за лесно виси.- Број на сијалица : 0-Боја : Мулти-Материјал : Галерија Завиткајте Платно На Борова Рамка Исушена Во Печка-Тежина На Производот : 6-Висина На Производот : 24-Ширина На Производот : 18-Должина На Производот : 1,5-Моќност : 0 Tgfa8645 Карактеристики галерија заврши платно. Печатени на 12 боја giclee печатач за длабока богата боја спектар. Дебелото памучно платно од 290 грама нема да попушта или завеса. Испружена преку печка исушена рамка со прсти што нема да се искриви. Жица закачалка за лесно виси. Галерија завиткана платно. Земја на Потекло : Сад. Материјал За Примарна Уметност : Платно. Уметник : Денис Фратс. Предмет : Пејзаж И Природа. Боја : Сина/Кафеава. Одмор / Пригода : Нема Одмор. Тип На Производ : Фотографија. Димензии Големина 29" H x 21 "W Целокупната Длабочина-Напред Назад : 1.5". Вкупна Тежина На Производот : 6 килограми. Вкупна Висина-Врвот До Дното : 29". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 21". Големина 33 "H x 25" W Вкупна Висина-Врвот До Дното : 33". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 25". Големина 38 "H x 28" W Вкупна Висина-Врвот До Дното : 38". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 28". Големина 24 "H x 18" W Целокупната Висина-Врвот До Дното : 24". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 18".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.