Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бел Обичен Обичен Ребро-Плетен Резервоар Женски Резервоари Камис

Бел Обичен Обичен Ребро-Плетен Резервоар Женски Резервоари Камис

DEN 175.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Резервоари И Ками Ограничени количини, ексклузивно за !Бел Обичен Обичен Резервоар Женски Блузи За Тенкови И Женска Облека За Жени Тенкови И Камизиза И Вклопување(инч)Должина НА рамената на американската големина 2 XS 27.6 9.8 17.7 4 S 29.1 10.2 18.1 6 M 30.7 10.6 18.5 8/10 L 33.1 11.2 19.1 12 XL 35.4 11.8 19.7 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред Да Нарачате. Количина : 1 парче. Боја : Бела. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Детали : Ребро-Плете. Тип : Резервоарот. Деколте : Лажичка Вратот. Должина : Култура. Тип На Вклопување : Тенок Фит. Ткаенина : Мало Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 7% Еластан. Упатства за нега : Машинско перење. немојте да се исушите. Шир : Не. Женска Облека Женски Резервоари И камис вајт S_US големина (4). ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот, Забава,Состанок,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Ви благодариме за покровителството и ви посакувам среќен шопинг!!!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.