Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Јонска Колекција Шеснаесет-Лесен Лустер

Јонска Колекција Шеснаесет-Лесен Лустер

DEN 3894.24
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Одликувајќи Се Со Четкана Бронзена завршница, овие лустери инспирирани од Вселенското Доба можат да се пофалат со шеснаесет светла, од кои секоја се протега за поддршка на една светилка со канделабри. Дополнително, Јонските лустери се зачудувачки за ентериерите инспирирани од средината на Векот. Оваа опрема е дел од Нашите Колекции На Серии За Дизајн и убаво се спарува со Нашата Колекција За Подигнување. Јонска Колекција Шеснаесет-Лесен Лустер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.