Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мијалник Спреј Глава, АПС Пластика Кујна Мијалник Тапа Повлече Челик Замена Повлече Спреј Туш Главата, Спреј Главата

Мијалник Спреј Глава, АПС Пластика Кујна Мијалник Тапа Повлече Челик Замена Повлече Спреј Туш Главата, Спреј Главата

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : оваа ставка е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик, гребнатини, отпорни на корозија и оцрнување, обезбедувајќи негова долгогодишна употреба. Постојат две функции во една глава за туширање со спреј и се вклопува за повеќето кујнски црева за извлекување. Одлично за ресторан, хотел, барови и домашна употреба.Карактеристики : 1. Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, гребнатини, отпорни на корозија и оцрнување.2. Постојат две функции во една глава за туширање со спреј.3. Одговара за повеќето кујнски црева за извлекување.4. Одлично за ресторан, хотел, барови и домашна употреба.5. Лесна инсталација.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Нерѓосувачки Челик+АБС Пластика Боја : Сребрен Интерфејс Спецификација : 1/2 " Тежина На Производот На Ips Treadproduct : Прибл. Вклучен е 85пакет : 1 * Спреј За Мијалник Туш Главна Белешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.2. Боите може да имаат различни како дисплеј за разлика, ве молиме разберете. гребнатини, хотел, корозија и оцрнување отпорни. Постојат две функции во една глава за туширање со спреј. Одговара за повеќето кујнски црева за извлекување. Одлично за ресторан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.